Beschikbaar

D2 - Moerhaas 50
1506 EL Zaandam

€ 605.000,- v.o.n.

Type D2 | Moerhaas – bouwnummer 50

Uitgevoerd als tussenwoning gelegen aan het Hazenpad met berging in de achtertuin.

Perceeloppervlakte: ca. 104 m2
Woonoppervlakte: ca. 124,5 m2

De woningen aan het Hazepad hebben een tuinligging op het zuiden.

Binnenin meet de Moerhaas een breedte van 5,1 meter en diepte van 8,1 meter. En dat over 3 verdiepingen!
Met deze breedte biedt dit huis de gelegenheid om uit te pakken met een royaal opgestelde keuken en de woonkamer gezellig in te richten met een ruim opgezette zithoek.

Op de eerste verdieping zijn in de basis 3 slaapkamers en een badkamer gesitueerd. Diverse indelingen voor deze verdieping, waaronder het aanbrengen van een inloopkast of het samenvoegen van 2 slaapkamers tot 1 zeer royale slaapkamer is een van de vele mogelijkheden om een eigen stempel op het huis te drukken.
De badkamer wordt voorzien van een douche, wastafel en optioneel 2e toilet met sanitair van Villeroy & Boch en kranen van Grohe.

De tweede verdieping wordt opgeleverd als een open royale ruimte met een afgesloten techniekruimte voor de warmtepomp, mechanische ventilatie, omvormer voor de zonnepanelen en het plaatsen van wasmachine en droger. Liever 1 of zelfs 2 slaapkamers extra? Ook dat is te realiseren op deze verdieping.

En hoe zit het met parkeren? Aan het eind van het Hazepad zal een afgesloten parkeerterrein worden aangelegd, waar 1 auto door de bewoners van dit woningtype gegarandeerd geparkeerd zal kunnen worden.

Kenmerken

Overdracht
Prijs€ 605.000,- v.o.n.
StatusBeschikbaar
Bouw
Type objectWoonhuis
SoortEengezinswoning
TypeGeschakelde woning
Bouwjaar2023
Dak typeZadeldak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte124 m2
Inhoud357 m3
Indeling
Verdiepingen3
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Locatie
LiggingAan rustige weg, In centrum, In woonwijk
Tuin
TuintypenAchtertuin, Voortuin
Totale oppervlakte33 m2
HoofdtuinAchtertuin
Breedte540 m
Lengte620 m
Oppervlakte33 m2
Ligging hoofdtuinZuid
AchteromJa
Energieverbruik
EnergielabelA+++
Uitrusting
Soorten warm waterElektrische boiler eigendom
Parkeergelegenheid
ParkeerfaciliteitenOp afgesloten terrein
Parkeercapaciteit1
GarageParkeerplaats

Plattegrond(en)


Wie zou je willen spreken?

Angela Wolken

Brantjes Velsen

Vastgoedadviseur

Laurens Kat

Brantjes Zaanstad

Verhuurmakelaar

Kevin Trompert

Brantjes Zaanstad

Vastgoedadviseur

Petra Jonker

Brantjes Zaanstad

Commercieel medewerker

+

Andere medewerkers