Je bent nu hier: Home Woningen Bladhaantje 2 – Krommenie

1562 MC Krommenie

Bladhaantje 2

€ 795.000,- k.k.
Plan een bezichtiging
  • 2001
  • 167 m2
  • 5
Open huis op 30 september vanaf 11:00 tot 15:00

Beschrijving

Wilt u speciaal wonen? Dan is dit dé woning op een fabelachtig mooie locatie.
Met trots, op één van de mooiste plekjes van Krommenie aan de Nauernasche Vaart staat deze vrijstaande eengezinswoning.

De woning is gebouwd in 2001 met een energie A-label en heeft op de begane grond niet alleen een slaap- en badkamer maar ook een werkkamer. De slaapkamers op de eerste verdieping zijn echt groot en ook deze hebben een badkamer met zelfs een comfortabele sauna tot hun beschikking.
U woont hier op 5 minuten fietsen van het centrum van Krommenie, waar je supermarkten, een ruime keus aan winkels, cafés en restaurants, diverse sportfaciliteiten en enkele parken aantreft. De bushalte is op loopafstand en het treinstation Krommenie-Assendelft is minder dan 10 minuten fietsen. En dan de tuin met uitzicht! Deze ligt aan vaarwater en is dus dagelijks en per seizoen anders en mooier. Voor een echte Zaankanter heeft u bijna geen televisie nodig; zo afwisselend mooi is het uitzicht.

Begane grond
Bij binnenkomst geeft de comfortabele vloerverwarming onder de natuurstenen vloer al een warm welkom. Opvallend door de gehele woning heen is het vele daglicht. Waardoor u niet alleen zomers maar ook ‘s winters veel daglicht heeft. De woonkamer is uiteraard gericht op de tuin en is één van de plekken die een airconditioning heeft. Via de woonkamer loopt u naar de werk-/slaapkamer of de andere kant op naar de keuken. Deze is eenvoudig en netjes uitgevoerd. De slaapkamer heeft echt goede afmetingen en staat in verbinding met de badkamer die is ingericht met ligbad, douche en wastafel. Als u toch liever een woonkeuken in plaats van een bad- en slaapkamer heeft, dan is dat goed te realiseren.
Op de begane grond zijn diverse terrasdeuren om het binnen- en buitenleven te combineren.

Eerste verdieping
U zult versteld staan van de 2 serieus grote slaapkamers. En wie hier ook gaan slapen, zij zullen het als luxe beschouwen. Dit waren 3 slaapkamers, maar doordat de badkamer is vergroot met een sauna heeft u er luxe bij. De badkamer is ingericht met een douche, ligbad en wastafel.

Buitenleven
Op eigen terrein zijn er sowieso 2 auto’s te parkeren. Een daarvan staat dan droog, veilig en misschien wel elektrisch op te laden onder de carport.
In de tuin ligt aan de woning een goed terras waar bij de bouw 4 palen zijn geheid en is er een extra tuinberging aanwezig. En dan de tuin: wat een genot om zo vrij te genieten. Dat genieten is extra sterk doordat er naast het perceel geen buren zijn en de gemeente het groene veld onderhoudt.

Kortom; zoekt u een royale vrijstaande woning aan vaarwater met vrij uitzicht? Bel ons snel voor een bezichtiging!

Bouwjaar: 2001
Perceeloppervlakte: 404 m² eigen grond
Woonoppervlakte: 167 m²
Inhoud: 643 m³

Bijzonderheden:
- Energielabel A;
- Gelegen aan vaarwater;
- Keurig onderhouden woning;
- 4 zonnepanelen;
- Vloerverwarming op de begane grond en op de bovenverdieping de badkamer;
- Woonkamer en 2 slaapkamers zijn voorzien van airco;
- Schilderwerk gehele buitenzijde 2023;
- Parkeren op eigen terrein, plaats voor twee auto's, met carport;
- Inpandige berging;
- Vrijstaande houten schuur, ideaal voor de fietsen;
- Schitterend vrij uitzicht.

Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt je op Funda.

Kenmerken

Overdracht
Koopprijs€ 795.000,- k.k.
StatusBeschikbaar
AanvaardingIn overleg
Datum wijziging19 september 2023, 21:30
Bouw
Type objectWoonhuis
SoortEengezinswoning
TypeVrijstaande woning
Bouwjaar2001
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd, HR glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceel404 m2
Woonoppervlakte167 m2
Inhoud643 m3
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand21 m2
Tuinoppervlakte300 m2
Indeling
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Locatie
LiggingAan water, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht, Aan vaarwater
Tuin
TypeTuin rondom
StaatVerzorgd
AchteromJa
Energieverbruik
Energielabel A
Uitrusting
Soorten warm waterCV ketel
Parkeer faciliteitenOp eigen terrein

Bekijk de video

Plattegronden

360° foto's

Kenmerken van bewoner(s) en vrienden

  • Fijne lichtinval
    1
    Endorser
  • Vrij uitzicht
    1
    Endorser
  • Voldoende parkeergelegenheid
    1
    Endorser
  • Groene omgeving
    1
    Endorser
  • Gezellige buren
    1
    Endorser
  • Zonnige tuin
    1
    Endorser

Bewoner(s) en vrienden aan het woord

  • Anecdote Friend Mijn pijn in ons hart vertrekken we van Bladhaantje 2. We hebben er vanaf 2001 met veel plezier gewoond. Het onderhouden van de grote tuin en het netjes houden van het huis wordt ons zo langzamerhand wat veel. We hebben besloten om ons huis in te ruilen voor een appartement. De volgende bewoners zullen er zeker net als wij genieten. De bewoner

Wie zou je willen spreken?

Kevin Trompert

Brantjes Zaanstad

Vastgoedadviseur

Petra Jonker

Brantjes Zaanstad

Commercieel medewerker

Romy Hille

Brantjes Wormerland

Commercieel medewerker

Ed Kas

Hypotheekshop Beverwijk

Erkend Financieel Adviseur

+

Andere medewerkers