Je bent nu hier: Home Woningen De Groene Arend 26 – Wormerveer

1521 JX Wormerveer

De Groene Arend 26

€ 400.000,- k.k.
Plan een bezichtiging
  • 2013
  • 102 m2
  • 5

Beschrijving

Fraaie en energiezuinige tussenwoning te Wormerveer!

Achter deze karakteristieke gevel aan de Groene Arend 26 te Wormerveer bevindt zich rust, ruimte, sfeer en privacy. Deze vier kenmerken maken het hier heerlijk wonen! De benedenverdieping beschikt aan de voorzijde over een moderne Boretti keuken die van alle gemakken is voorzien, waaronder moderne inbouwapparatuur als een inductiekookplaat en Quooker. Ideaal voor het bereiden van je favoriete maaltijden! De woonkamer is gesitueerd aan de achterzijde van de woning, hier beschik je over genoeg ruimte voor een gezellige zithoek en zelfs voor een piano! De schitterende tuin is onder architectuur aangelegd met onder andere een fraaie perenboom en bezoek van vele vogelsoorten.

Op de eerste verdieping vind je maar liefst drie ruime slaapkamers, perfect voor gezinnen of voor wie ruimte nodig heeft voor werk of hobby's. Maar dat is nog niet alles, want de moderne badkamer op deze verdieping is uitgerust met een tweede toilet, een douche en een dubbele wastafel. Zo hoef je 's ochtends nooit meer in de rij te staan voor de badkamer. Ook beschik je over een ruime slaapkamer nummer 4 op de tweede verdieping. De slaapkamer is voorzien van grote dakramen, waardoor er veel natuurlijke lichtinval is. Een eventuele 5e slaapkamer is hier natuurlijk ook mogelijk. Ook is er op deze verdieping de wasmachine aansluiting, droger en cv-installatie.
                                                                                     
Ligging:
De Groene Arend ligt aan de noordkant van Wormerveer, vlakbij de ontsluiting van het Rijkswegennet. Om een voorbeeld te noemen: de Amsterdamse ring A10 bereik je binnen een kwartier! Want met een dubbele Coentunnel rijd je hier gewoon lekker door. Probeer maar eens vanuit één van de tuinsteden Amsterdam in te komen, dat kost echt meer tijd. Ga je liever met openbaar vervoer naar de hoofdstad? Vijf minuten fietsen en je bent op het NS-station. De trein brengt je hiervandaan snel naar alle windstreken. Onderweg passeer je het gevarieerde Marktplein, met al haar verswinkels, diverse supermarkten en ketens, de aangrenzende Zaanweg staat bekend om de luxe speciaalzaken en heerlijke delicatessen.

Duurzaamheid: 
Door de volledige isolatie van de woning heeft deze energielabel A. De woning is zeer energiezuinig en mede door de 6 zonnepanelen scheelt dat behoorlijk op de energierekening!

- Bouwjaar: 2013 
- Perceeloppervlakte: 111 m²
- Woonoppervlakte: 102 m² 
- Inhoud: 378 m³
- Energielabel: A

Bijzonderheden: 
- 6 zonnepanelen geplaatst in 2020 (eigendom); 
- Uiterst centrale ligging nabij alle voorzieningen;
- Maar liefst 4 slaapkamers;
- Nabij uitvalswegen en NS station;
- Schuifpui achterzijde voorzien van hor;
- Autoluwe wijk met speelveldjes en omringd door groen;
- Aanvaarding in overleg.

Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

Kenmerken

Overdracht
Koopprijs€ 400.000,- k.k.
StatusVerkocht onder voorbehoud
AanvaardingIn overleg
Datum wijziging6 juni 2023, 22:30
Bouw
Type objectWoonhuis
SoortEengezinswoning
TypeTussenwoning
Bouwjaar2013
Dak typeZadeldak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd, HR glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceel111 m2
Woonoppervlakte102 m2
Inhoud378 m3
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand0 m2
Tuinoppervlakte48 m2
Indeling
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Locatie
LiggingAan rustige weg, In woonwijk
Tuin
TypeAchtertuin
StaatAangelegd onder architectuur
LiggingNoord
AchteromJa
Energieverbruik
Energielabel A
Uitrusting
Soorten warm waterCV ketel
Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren

Bekijk de video

Plattegronden

360° foto's

Kenmerken van bewoner(s) en vrienden

Er zijn nog geen kenmerken toegevoegd.

Bewoner(s) en vrienden aan het woord

Er zijn nog geen ervaringen van bewoner(s) of vrienden bekend.


Wie zou je willen spreken?

Petra Jonker

Brantjes Zaanstad

Commercieel medewerker

Romy Hille

Brantjes Wormerland

Commercieel medewerker

Ed Kas

Hypotheekshop Beverwijk

Erkend Financieel Adviseur

Marcel Knook

Hypotheekshop Beverwijk

Erkend Financieel Adviseur

+

Andere medewerkers