Je bent nu hier: Home Woningen Wandelweg 150 – Wormerveer

1521 AL Wormerveer

Wandelweg 150

€ 350.000,- k.k.
Plan een bezichtiging
  • 1928
  • 110 m2
  • 5

Beschrijving

Fraaie twee-onder-een-kapwoning met zonnige tuin op het zuidwesten!

Wat een heerlijk huis! Deze woning is door de jaren heen door de huidige eigenaren keurig onderhouden en waar nodig gemoderniseerd. Hierdoor kan je je spullen inpakken en verhuizen!

Bij binnenkomst is de woonkamer met erker aan de voorzijde gesitueerd, hier kan je zoals in de huidige situatie een ruime bank kwijt. Ook is de woning uitgerust met een moderne keuken met diverse inbouwapparatuur. Ook een echt pluspunt met een tuin als deze zijn uiteraard, de openslaande tuindeuren. Zo stap je gemakkelijk de tuin in. Dankzij de gunstige ligging beschik je hier de gehele dag over de zon!

Aangekomen op de eerste verdieping telt de woning twee ruime slaapkamers, de badkamer en het separaat toilet. De badkamer is in 2020 gerenoveerd en uitgerust met een dubbele wastafel, inloopdouche en is volledig van deze tijd. Eén verdieping hoger telt de woning nog twee ruime slaapkamers.

Wacht niet en neem gerust contact met ons op. Wij laten je de woning graag zien tijdens een bezichtiging!

Ligging
Wormerveer is gelegen in het hart van Zaanstad en heeft een zeer gunstige ligging ten opzichte van Amsterdam, de IJmond, Alkmaar en Purmerend waardoor het een strategische plek is om te wonen. Er is een goede bereikbaarheid via rijkswegen A7, A8 en A10 en het NS station Wormerveer ligt op een paar minuten lopen van deze woning. Ideaal als je in de omgeving van Amsterdam werkt. Met deze voorzieningen is Amsterdam maar 15 minuten reizen verwijderd! Er zijn diverse voorzieningen in de directe omgeving, waaronder de Zaanbocht en het Marktplein. Kortom, een fijne locatie!

- Bouwjaar: 1928
- Perceeloppervlakte: 190 m²
- Woonoppervlakte: 110 m²
- Inhoud: 405 m³
- Energielabel: G

Bijzonderheden:
- de badkamer is gerenoveerd in 2020;
- vloerverwarming begane grond (bijverwarming);
- Separaat toilet op de eerste etage;
- glasvezel aansluiting aanwezig;
- elektrische installatie is vernieuwd in 2023;
- de woning is uitgerust met kunststof raamkozijnen;
- aanvaarding in overleg.

Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

Kenmerken

Overdracht
Koopprijs€ 350.000,- k.k.
StatusVerkocht onder voorbehoud
AanvaardingIn overleg
Datum wijziging7 juni 2023, 11:12
Bouw
Type objectWoonhuis
SoortEengezinswoning
TypeTwee onder één kapwoning
Bouwjaar1928
Dak typeMansardedak
IsolatievormenDakisolatie, Dubbelglas
Oppervlaktes en inhoud
Perceel380 m2
Woonoppervlakte110 m2
Inhoud405 m3
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand0 m2
Tuinoppervlakte142 m2
Indeling
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Locatie
LiggingAan drukke weg, In woonwijk
Tuin
TypeAchtertuin
StaatFraai aangelegd
LiggingZuidwest
AchteromJa
Energieverbruik
Energielabel G
Uitrusting
Soorten warm waterCV ketel
Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren

Bekijk de video

Plattegronden

360° foto's

Kenmerken van bewoner(s) en vrienden

  • Voldoende parkeergelegenheid
    1
    Endorser
  • Dichtbij OV
    1
    Endorser
  • Gezellige buren
    1
    Endorser
  • Zonnige tuin
    1
    Endorser

Bewoner(s) en vrienden aan het woord

  • Anecdote Friend Wij hebben 8 jaar lang genoten van de Wandelweg 150, Wormerveer, maar doordat wij toe zijn aan wat verandering, besloten wij onze woning te verkopen. Het was altijd heerlijk om aan tafel in de woonkamer te zitten met de deuren naar de tuin open. Dankzij het grote aantal ramen is er altijd voldoende licht en uitzicht. Met de openslaande deuren ben je direct in de grote achtertuin (op het zuiden) en heb je de hele dag door een heerlijk zonnetje. Hier hebben wij iedere zomer met de gehele familie heerlijk van kunnen genieten! Wij vonden het een perfecte locatie, aangezien je binnen no time in zit Amsterdam met de auto of het OV en je kunt de auto altijd in de buurt kwijt. In de buurt zijn er verschillende speeltuinen en grasveldjes om de hond uit te laten! Rick Bakker
  • Anecdote Friend Wij hebben 8 jaar lang genoten van de Wandelweg 150, Wormerveer, maar doordat wij toe zijn aan wat verandering, besloten wij onze woning te verkopen. Het was altijd heerlijk om in de woonkamer te zitten met de openslaande deuren naar de zonnige tuin! Dankzij het grote aantal ramen is er altijd voldoende licht en uitzicht. Met de openslaande deuren ben je direct in de grote achtertuin (op het zuiden) en heb je de hele dag door een heerlijk zonnetje. Hier hebben wij iedere zomer met de gehele familie heerlijk van kunnen genieten! De locatie was voor ons echt perfect, aangezien je binnen no time in Amsterdam bent met auto of het openbaar vervoer! Rick Bakker

Wie zou je willen spreken?

Petra Jonker

Brantjes Zaanstad

Commercieel medewerker

Romy Hille

Brantjes Wormerland

Commercieel medewerker

Ed Kas

Hypotheekshop Beverwijk

Erkend Financieel Adviseur

Marcel Knook

Hypotheekshop Beverwijk

Erkend Financieel Adviseur

+

Andere medewerkers